Reference

Vážený pane Ševčíku,


chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za spolupráci. Rozhodovali jsme koho vybrat pro výrobu naší nové kuchyně a nakonec jsme vybrali Vás. Nyní mohu říct, že jsme nemohli udělat lépe. Při rekonstrukci bytu jsme se setkali s mnoha řemeslníky, ale jen dva můžeme opravdu upřímně doporučit našim známým a rodině. Mezi ně patříte právě Vy.

 

Profesionalita, vstřícnost, rychlost ,spolehlivost, pružnost, pečlivost, propracovanost postupů, serióznost.. toho všeho se nám u Vás dostalo. A ještě mnohem více. Oceňujeme hlavně kvalitu zpracování, Vaše „vychytávky“ v provedení a Vaší skromnost, když říkáte, že je to samozřejmost. V neposlední řadě také to, že jsme se s Vámi vždy cítili dobře.

 

Co se samotné kuchyně týče, je na ní od pohledu vidět kvalita. A právě kvalita a perfektně odvedená práce, to vše pro nás od tohoto okamžiku vystihuje jméno Lukáš Ševčík. Ještě jednou děkujeme za vždy příjemnou komunikaci a za skvěle odvedenou práci. Také děkujeme Vaší partnerce paní Novotné, za bezproblémovou a milou komunikaci a za její rady a náhled do řešení projektu.

 

Přejeme Vám i Vaší partnerce mnoho krásných dnů a těšíme se, že nám do budoucna zpříjemníte byt také vestavěnými skříněmi.

Lenka Talavašková